Догляд за інструментом

Щоб ножиці служили вам довго, до них необхідно ставитися, як до професійного інструменту, що вимагає регулярного техобслуговування і дбайливого ставлення та догляду.

Вони потребують вашої турботи!

Перукарські ножиці – інструмент дорогий – звичайно купуються не на місяць, тому в інтересах кожного майстра зберегти їх в найкращому стані.

Ножиці для стрижки волосся, як правило, зроблені з м’якої сталі, і після падіння на підлогу їх важко, а іноді просто неможливо відновити. Тому потрібно ставитися до свого інструменту дуже дбайливо: коли ви просто кладете ножиці на стіл, вони обов’язково повинні бути закриті, після закінчення роботи прибирайте ножиці в м’який чохол. 
Виявивши на ножицях сліди мусу або лаку, не варто мити їх під краном. Використовуйте професійні засоби по догляду за ножами, якщо у вас немає спеціальних засобів по догляду за ножицями.

Досить дотримуватися кількох простих правил:

1. ЛЮБІТЬ СВІЙ ІНСТРУМЕНТ !!

2. Зберігайте ножиці чистими і сухими в закритому стані

3. Регулярно очищайте їх від залишків волосся

4. Після кожного робочого дня легкими рухами акуратно протирайте полотна ножиць м’якою тканиною просоченої спеціальним маслом, при цьому не впливайте на ріжучу кромку

5. Не ріжте ножицями нічого крім волосся

6. Не кидайте ножиці і не піддавайте їх жорстким механічних і температурних впливів

5. Якщо у вас немає спеціального досвіду, не слід намагатися відрегулювати гвинт ножиць самостійно – цим можна збити налаштування, яка під силу тільки досвідченому фахівцеві. Занадто затягнуті або занадто ослаблені полотна призводять до підвищеного зносу і передчасного ремонту ножиць

6. Заточування та ремонт ножиць робіть тільки !! в спеціалізованих майстернях на спеціальному обладнанні, некваліфікований спеціаліст може тільки зіпсувати інструмент.
Навіть якщо ваші ножиці справно працюють і ви ними задоволені, намагайтеся хоча б раз на півроку показувати їх кваліфікованому майстру.

Така профілактика значно подовжить термін служби інструменту!!

Джерело – http://www.ginko.ru